Poznaj nasz zespół

 

Joyce Cook, OBE

Dyrektor Zarządzająca

 

 

Joyce Cook jest założycielką i Dyrektor Zarządzającą CAFE. Posiada bogate doświadczenie, pracowała jako Prezeska Level Playing Field www.levelplayingfield.org.uk, brytyjskiej organizacji, która od 2007 roku działa na rzecz lepszego dostępu dla niepełnosprawnych kibiców w Wielkiej Brytanii i Walii. Sama Joyce jest niepełnosprawną fanką piłki nożnej, podróżującą po całej Europie i świetnie rozumiejącą wyzwania, jakie stoją przed niepełnosprawnymi fanami.

 

Joyce zasiadała w wielu zarządach dotykających problemu rowności i grupach doradczych, łącznie z London Olympic Delivery Authority's Built Environment Access Panel (do 2012 roku), the Football Association Disability Equality Advisory Group, działała jako specjalny doradca EPAS, Rady Europy i wielu innych rządowych instytucji.

 

Joyce wciąż pełni funkcję doradcy UEFA i FIFA i regularnie, jako przedstawicielka CAFE przemawia podczas międzynarodowych wydarzeń i konferencji. Jest również aktywna jako Członek Zarządu FARE (Football Against Racism in Europe) www.farenet.org i jako Dyrektor organizacji Women in Football www.womeninfootball.co.uk. W 2012 roku Joyce zostala mianowana OBE do spraw usług dla niepełnosprawnych fanów piłki nożnej w Wielkiej Brytanii.

 

Joyce pracuje w biurze CAFE w Chester w Wielkiej Brytanii i nadzoruje codzienne działania organizacji.

 

 

Mike Rice

Manager ds Projektów i Kontaktu z Kibicami

 

Mike dołączył do zespołu CAFE po ukończeniu studiów prawniczych na Uniwersytecie w Liverpoolu.

 

Początkowo Mike współpracował równolegle z CAFE i siostrzaną organizacją Level Playing Field, gdzie pracował jako Specjalista ds Rozwoju. Wcześniej Mike pracował jako Analityk Danych w Everton Football Club's Academy, gdzie zdobył doświadczenie w pracy w środowisku piłki nożnej i poznał zasady działania Brytyjskiej Pierwszej Ligii. Mike również pracował w Klinice Prawa w Liverpoolu, gdzie udzielał porad prawnych osobom z prawnymi problemami. Mike został również wybrany na członka Rady Nadzorczej, organizacji Level Playing Field.

 

Mike jest w zespole CAFE źródłem szerokiej wiedzy na temat footballu – od młodego wieku grał w piłkę nożną, był kapitanem drużyn i podróżował po terenie całej Europy jako kibic. Mike również posiada kwalifikacje w zakresie trenowania młodzieży. Mike jest fanem krykieta i interesuje się wieloma innymi dziedzinami sportu.

 

Jako Specjalista ds. Projektów i Kontaktu z Kibicami, Mike pracuje w biurze CAFE w Chester i jest odpowiedzialny za komunikację z kibicami na terenie całej Europy i wiele innych kwestii związanych z działalnością organizacji. Jest odpowiedzialny za stronę internetową CAFE, newsletter i bliską współpracę z całym zespołem CAFE.

 

 

 

Oleksandr Ostapa

Koordynator projektu na Ukrainie

 

 

Oleksandr dołączył do zespołu CAFE w grudniu 2013 roku, jako Koordynator Projektu na Ukrainie.

Posiada duże doświadczenie w świecie footballu, wcześniej pracował jako Specjalista PR w TV Channel, rzecznik prasowy klubu piłkarskiego oraz redaktor sportowy. Oleksandr ma dobre kontakty z wieloma klubami piłkarskimi, mediami oraz innymi organizacjami.

 

Oleksandr jest wielkim fanem piłki nożnej. Uczestniczył w seminarium CAFE dla komentatorów audiodeskrypcji w Kijowie. Seminarium było częścią projektu UEFA Respect Inclusion – Football with No Limits, realizowanego przez CAFE podczas UEFA EURO 2012. 

 

Rosie Perkins

Księgowa wolontariuszka

 

Rosie posiada wieloletnie doświadczenie w bankowości i aktualnie pracuje jako Dyrektor Credit for M&S Money w Wielkiej Brytanii. Ukończyła studia z zakresu Matematyki i Statystyki na Uniwersytecie w Exeter i pracowała jako statystyk w Służbie Zdrowia. Rosie jest zaangażowaną fanką piłki nożnej, aktywnie podróżującą po całym świecie. W CAFE jako wolontariuszka zajmuje się księgowością.