Dla Kibiców

 

Zapraszamy wszystkich kibiców niepełnosprawnych do włączenia się w realizację wydarzeń w ramach Tygodnia Akcji CAFE - Pełen Dostęp, Pełen Football w dniach 18-26 kwietnia 2015

 

W ramach realizacji projektu dziedzictwa UEFA EURO 2012 oraz bieżącego partnerstwa z UEFA, Centrum Dostępu do Piłki Nożnej (CAFE) organizuje Tydzień Akcji Pełen Dostęp, Pełen Football, w Polsce i na Ukrainie już po raz trzeci.

 

Tydzień Akcji CAFE Pełen Dostęp, Pełen Football to dziewieć dni, w trakcie których promujemy potrzebę włączającego i równego doświadczenia kibicowania dla wszystkich kibiców piłki nożnej, łącząc kluby piłkarskie i kibiców na wiele sposobów.

 

Dziewięć dni trwania akcji, umożliwia każdemu Klubowi zorganizowanie wydarzenia, które pozwoli zaznaczyć pozytywne działania podejmowane przez Klub na rzecz jego kibiców niepełnosprawnych, zarówno w dni meczowe jak i poza meczowe.

 

Zachęcamy wszystkich kibiców niepełnosprawnych do włączenia się w realizację wydarzeń lokalnie, w swoich klubach. CAFE wesprze promocję działań w ramach Tygodnia Akcji CAFE Pełen Dostęp, Pełen Football.

 

KONTAKT:

W sprawach związanych z organizacją Tygodnia Akcji CAFE - Pełen Dostęp, Pełen Football prosimy o kontakt weronika@cafefootball.eu lub pod nr telefonu +48 797 616 349.