CAFE взяла участь в Четвертому Європейському конгресі шанувальників футболу в Копенгагені

 

Football fans congress Joyce

CAFE нещодавно взяла участь в Четвертому Європейському конгресі шанувальників футболу в Копенгагені, організованому Об'єднанням футбольних вболівальників Європи (FSE) 1–3 липня 2011. Ми хотіли допомогти привернути увагу більшого середовища шанувальників футболу до проблем вболівальників з обмеженими можливостями.

 

Основним моментом Конгресу FSE, важливим для прав вболівальників з обмеженими можливостями, була вступна промова Вільяма Ґаяра, старшого консультанта голови УЄФА. Він сказав: «Я дам вам приклад різноманітності, яку ви всі повинні цінити. Так у багатьох ваших групах, що входять до FSE, є вболівальники з обмеженими можливостями, повні запалу та відданості, точно як і інші шанувальники. Але вони приходять до вас зі своїми специфічними проблемами, з інтересами, які вони відстоюють. Ми в УЄФА цілком підтримуємо їхні зусилля, так само як і сприяємо організаціям вболівальників, або ж як боремося проти расизму та всіх форм дискримінації.»

 

Під час основної частини Конгресу Джойс Кук, керуючий директор CAFE (а також директор Відділення вболівальників з обмеженими можливостями FSE) доповіла про права вболівальників з обмеженими можливостями. Вона закликала всіх присутніх вболівальників показати солідарність з їхніми товаришами з обмеженими можливостями шляхом заохочування клубів до продовження вдосконалень, зв'язаних з рівним доступом. Це була чергова нагода підвищувати усвідомлення проблем інвалідності. Як і в минулих роках, у CAFE був окремий стенд, який представляла Кароліна Залеська, адміністратор CAFE. Там ми змогли представити інформацію про CAFE, про нашу роботу, та підвищувати усвідомлення проблем інвалідності серед учасників Конгресу.

 

Схоже, Олена Карпухіна, керівник проекту CAFE у Східній Європі, провела презентацію, яка була частиною семінару FSE «ЄВРО 2012 – сподівайтеся несподіваного». Лена описала нашу підготовчу роботу до УЄФА ЄВРО 2012 в Україні та Польщі, а також розповіла, яким чином CAFE буде підтримувати Фан-посольства FSE. На цю презентацію позитивно відгукнулися вболівальники, зібрані на семінарі.
 

Ми з радістю представляли вболівальників з обмеженими можливостями під час Четвертого Європейського конгресу шанувальників футболу.

 

Кароліна Залеська

Адміністратор CAFE