Dla Klubów

 

Zapraszamy wszystkie Kluby do włączenia się w realizację wydarzeń w ramach Tygodnia Akcji CAFE - Pełen Dostęp, Pełen Football, który odbędzie się w dniach 18-26 kwietnia 2015 roku.

 

W ramach realizacji projektu dziedzictwa UEFA EURO 2012 oraz bieżącego partnerstwa z UEFA, Centrum Dostępu do Piłki Nożnej (CAFE) organizuje już po raz trzeci Tydzień Akcji - Pełen Dostęp, Pełen Football. Będzie on odbywał się w tym samym czasie w Polsce i na Ukrainie.

 

Tydzień Akcji CAFE Pełen Dostęp, Pełen Football to dziewięć dni, w trakcie których będziemy promować potrzebę włączającego i równego doświadczenia kibicowania dla wszystkich fanów piłki nożnej, łącząc kluby piłkarskie i kibiców na wszystkich poziomach gry.

 

Dziewięć dni trwania akcji, umożliwią każdemu Klubowi zorganizowanie wydarzenia, które pozwoli zaznaczyć pozytywne działania podejmowane przez Klub na rzecz jego kibiców niepełnosprawnych, zarówno w dni meczowe jak i poza meczowe.

 

Chcąc wesprzeć Kluby w organizacji Tygodnia Akcji, CAFE proponuje następujący działania, które mogą być uzupełnione o inicjatywy poszczególnych Klubów we współpracy z kibicami niepełnosprawnymi.

 

CAFE chętnie wesprze Kluby w przygotowaniu wydarzeń związanych z Tygodniem Akcji Pełen Dostęp, Pełen Football, zarówno przed jak i w trakcie całego wydarzenia.

Zapraszamy do działu MATERIAŁY po przykłady dobrych praktyk wydarzeń realizowanych w ramach Tygodnia Akcji w innych krajach, gotowe wzory artykułów, notatek do pobrania.

 

KONTAKT:

W sprawie pytań, wątpliwości lub chęci organizacji wydarzeń w ramach Tygodnia Akcji CAFE - Pełen Dostęp, Pełen Football prosimy o kontakt z CAFE w Polsce,  na adres: weronika@cafefootball.eu lub telefonicznie +48 797 616 349