Центр доступу до футболу в Європі тепер співпрацює з ФК «Геліос» (Харків)

 

12 березня 2014 координатор проектів CAFE в Україні Олександр Остапа зустрівся з директором стадіону «Сонячний» Григорієм Макаренком і прес-аташе футбольного клубу «Геліос» Юрієм Остроумовим.

 

Футбольний клуб «Геліос» виступає у Першій Лізі з футболу. З 4 серпня 2012 команда почала виступати на новому стадіоні «Сонячний» у селищі П'ятихатки.

 

Стадіон «Сонячний» - спортивний комплекс, зведений у рамках підготовки України до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року. У ході Євро-2012 «Сонячний» використовувався, як запасна база.

 

Трибуни арени здатні вмістити до п'яти тисяч уболівальників, до послуг яких вся інфраструктура комплексу. На спортивному комплексі облаштовані 20 спеціальних місць для машин вболівальників з інвалідністю на парковці і доступний туалет.

 

У ході зустрічі прес-аташе клубу Юрій Остроумов зазначив, що клуб готовий зробити приємним проведення часу всіх уболівальників на домашній арені «Геліоса».

 

Центр доступу до футболу в Європі також провів оцінку доступності стадіону «Сонячний». Ви можете ознайомитися з інформацією про стадіон у розділі «Stadiums» на нашому сайті.