Тиждень дій

 

Тиждень дій – «Футбол для всіх, доступ для всіх»
18 – 26 квітня 2015 р.

 

У рамках проекту надбання УЄФА ЄВРО-2012™, а також існуючого партнерства з УЄФА, Центр доступу до футболу в Європі (Centre for Access to Football in Europe (CAFE) провыв вже третю кампанію Тиждень дій CAFE «Футбол для всіх, доступ для всіх»  в Польщі та Україні в період з 18 по 26 квітня 2015 року.

 

Тиждень дій направлений на просування ідеї рівного доступу до футболу для всіх фанів завдяки спільній роботі клубів з вболівальниками.

 

В цей  період кожний клуб отримав можливість присвятити домашнюю гру темі «Футбол для всіх, доступ для всіх» та продемонструвати ту позитивну роботу, яка ведеться по відношенню до вболівальників з обмеженими можливостями. 

 

В рамках даної ініціативи, яка проходила за підтримки керівних футбольних органів в регіоні, футбольним клубам і групам уболівальників було проведено чимало заходи, спрямованих на привернення уваги громадськості до питання доступності футболу для вболівальників з обмеженими можливостями. Крім того, клуби мали можливість розповісти про ті доступні зручності і послуги, які надаються в ігрові дні на їх стадіонах. Заходи проходили на футбольних аренах Польщі та України.

  

Якщо Вам потрібна будь-яка додаткова інформація, звертайтеся за телефоном +38 067 247 82 00 або напишіть на електронну адресу oleksandr@cafefootball.eu

 

Дізнатися про акції, які проводили  клуби в рамках Тижня дій-2014 в Україні, можна за посиланням.