30 липня під час першого матчу між грецьким клубом «ПАОК» та харківським «Металістом» команду з України підтримували також і вболівальники з обмеженими можливостями. Вони відправилися до міста Салонікі, щоб не тільки повболівати за «Металіст», а й познайомитися з місцевими фанами з особливими потребами.

Зустріч пройшла у теплій та привітній атмосфері, тому зараз харківські вболівальники очікують візиту у відповідь 7 серпня 2013 року та запрошують вболівальників з обмеженими можливостями футбольного клубу «ПАОК» приїхати до Харкова. «Металіст» зі своєї сторони гарантує їм супровід на стадіоні та обіцяє надати підтримку з питань проживання.

Крім того, клуб планує вводити подібну практику на постійній основі, тому разом зі своїм парафан-клубом “MetalHearts” ініціює міжнародний проект «Завжди разом» ("Всегда вместе"). У рамках даного проекту футбольні вболівальники з особливими потребами отримують можливість разом насолоджуватися матчами за участю харківської команди та її суперників.

ФК «Металіст» запрошує до себе в гості як європейських, так і українських фанів з обмеженими можливостями! 

CAFE також пропонує футбольним клубам України та Європи долучитися до даної ініціативи та подарувати свято футболу більшій кількості вболівальників з обмеженими можливостями.Published 06/08/2013