19 лютого координатор проектів CAFEв Україні Олена Живайкіна зустрілася з представниками ФК Волинь – координатором по роботі з вболівальниками Юрієм Ковальчуком, прес-аташе клубу Юрієм Конкевичем та генеральним директором Євгенією Жуховичкою.

Футбольний клуб Волинь приділяє величезну увагу своїм вболівальникам. Клуб, наприклад, виділяє безкоштовні квитки учням місцевих шкіл, студентам військового ліцею та квитки за півціни (25 грн за 2 квитки) на сімейний сектор.

ФКВолиньтакож не забуває і про своїх вболівальників з обмеженими фізичними можливостями, і хоча зараз на матчах місцевої команди їх не так багато, але з такою активною соціальної політикою клуб з Луцька безперечно привабить все більше любителів цієї гри на стадіон.

Сьогодні домашні матчі відвідує лише група приблизно з десяти вболівальників з обмеженими можливостями, і команда CAFE в Україні веде перемовини з ФК "Волинь" про можливі зміни стадіону. Як CAFE, так і клуб зацікавлені в тому, щоб зробити стадіон більш доступним для вболівальників з особливими потребами.

Вболівальники з вадами зору та з обмеженою мобільністю спостерігають за грою улюбленої команди серед вболівальників без інвалідности (на 2 та4 секторах відповідно).

Представники ФК Волинь виказали готовність підтримати ініціативи CAFE. Футбольный клуб Волинь бажаєспівпрацювати та зацікавлений в тому, щоб долучити до футбольного дійства якомога більшу кількість вболівальників з обмеженими можливостями. Published 05/03/2013