6 березня директор по розвитку CAFE Олена Карпухіна такоординатор проектів в Україні Олена Живайкіна відвідали захід з приводу заснування футбольним клубом Металіст Асоціації вболівальників з обмеженими фізичними можливостями.

Антон Іванов, голова відділупо роботіз вболівальниками клубу, приготував для всіх презентацію про стадіон, його доступні послуги та зручності і про активну соціальну політику клубу. Декілька слайдів також були присвячені CAFE та нашій співпраці з футбольним клубом Металіст. Пізніше слово було надано директору по розвитку CAFE Олені Карпухіній, яка розповіла про нашу діяльність та плани на майбутнє (про Тиждень дій, введення аудіо описового коментаря, конкурс в мережі Facebook и т.п.).

Клуб офіційно оголосив, що приблизно 30 вболівальників на візках та 20 глухих фанатів та з вадами слуху, які також були присутніми на даному вечорі та заповнили анкети (їх роздавала менеджер соціальних проектів Тетяна Глущенко, яка також відповідає за роботу з вболівальниками з особливими потребами), стали першими членами даного фан-клубу. Зараз у них з’явилася можливість супроводжувати улюблену команду на виїзні матчі та регулярно брати участь у зустрічах з футболістами.

Офіційна частина заходу передувала зустрічі з відомими гравцями ФК Металіст. Марко Девіч та Олександр Горяїнов приєдналися одразу ж після свого тренування, аби особисто привітати новий офіційний фан-клуб. Марко навіть зізнався, що він по-особливому зрадів, коли дізнався про відкриття парафан-клубу, адже небагатьом відомо, що батьки Марко глухі. Саме тому він був дуже зворушений, коли йому запропонували стати частиною такої визначної події.

Вболівальники також отримали можливість поставити безліч питань своїм улюбленим футболістам, і автори найкращих з них були нагороджені футбольними сувенірами (футбольним м’ячем, шарфами, футболками).

Клуб також планує запросити сліпих вболівальників та фанатів з вадами зору до парафан-клубу саме тоді, коли для них на стадіоні буде введено аудіо описовий коментар.

Тим часом, усім фанатам запропонували взяти участь в конкурсі на найкращу назву для цієї асоціації футбольних вболівальників з обмеженими можливостями. Переможець та найактивніші учасники також отримають цінні призи від клубу.Published 15/03/2013