13 листопада директор з  розвитку CAFE у Східній Європі Олена Карпухіна такоординатор проектів в Україні Олександр Остапа відвідали захід з приводу заснування футбольним клубом «Динамо» (Київ) Асоціації вболівальників з обмеженими фізичними можливостями.

На рідному для «Динамо» стадіоні імені Валерія Лобановського зібралося чимало любителів футболу з інвалідністю, адже 13 листопада став відправною точкою у роботі нового для них проекту – Парафан-клубу ФК «Динамо».

У присутності журналістів і фанів з інвалідністю багаторічний капітан київських "біло-синіх» Олександр Шовковський і Президент Фан-клубу «Динамо» Сергій Михайленко вручили фірмову футболку «Прафан-клуб» з номером всіх уболівальників «12» новоспеченому координатору Парафан-клубу Владиславу Платоненко.

«Парафан-клуб –  організація, яка буде займатися тим, щоб ви відчували повне залучення у життя клубу, могли відвідувати матч, тренування, соціальні акції»

Сергій Михайленко

«Я дуже рада, що спільно з «Динамо» і НСК «Олімпійський» ми запускаємо Асоціацію вболівальників з обмеженими фізичними можливостями. Сподіваюся, що це дасть вам можливість не тільки частіше ходити на футбол, зустрічати нових друзів, спілкуватися з футболістами, але і виступати єдиним фронтом за зміни на краще. Хотілося б, щоб, приходячи на стадіон, кожен з вас знав, що у вас такі ж права, як і у будь-якого іншого вболівальника, і ви маєте право розраховувати на такий же рівень сервісу, як і всі інші»

Олена Карпухіна 

«НСК «Олімпійський» завжди радий всім вболівальникам з обмеженими фізичними можливостями. Ми дбаємо про ваш доступ: є місця для людей на візках і їх супроводжуючих, пандуси, ліфти, туалети. Нещодавно ми ввели спільно з CAFЕ аудіо-описове коментування для сліпих і слабозорих вболівальників (FM частота 96,7, - прим.автора), переклад на мову жестів під час післяматчевих конференцій. Найближчим часом планується відведення невеликого віконця на табло стадіону, де вся гра буде коментуватися перекладачем на мову жестів»

Тетяна Гостєва 

«Приємно, що наші ряди поповнюються вболівальниками, які завжди нас підтримують, незважаючи на негативні чи позитивні моменти. Ми завжди віримо і потребуємо вас. Ця підтримка буде надихати і дякую вам»

Олександр Шовковський 

Вболівальники також отримали можливість поставити безліч питань своєму улюбленом футболісту, а деякі з питань заслужили подарунків від клубу.

Наприкінці прес-конференції Олена Карпухіна із задоволенням повідомила приємну новину – Олександр Шовковський прийняв запрошення стати послом CAFE в Україні.

Вболівальники також отримали можливість задати безліч питань своєму улюбленому футболісту, а деякі з них заслужили подарунки від клубу.

Після закінчення автограф- і фотосесії вболівальники ще довго не покидали стадіон, адже тепер починається робота над тим, щоб зробити Парафан-клуб якщо не кращим, то принаймні одним з кращих в Україні.

Центр доступу до футболу у Європі приєднується до привітань і вірить, що це починання надасть наснаги київським фанам з інвалідністю на трибунах і їхнім улюбленим футболістам на полі.

Футбол для всіх, доступ для всіх!