Як залишати коментарі на сторінках стадіонів та клубів

 

На сайті CAFE дуже просто залишити свій коментар про стадіон, який Ви відвідали.

 

Коментарі самих вболівальників – це безцінна інформація не тільки для CAFE, а й для самих фанів з обмеженими можливостями та партнерів по всій Європі. Залишені Вами коментарі та відгуки можуть бути дуже корисними для вболівальників з особливими потребами, які планують відвідати певний стадіон. Ваші коментарі також допоможуть нам дізнатися більше про атмосферу на стадіоні в ігрові дні для вболівальників з обмеженими можливостями. Ми цінуємо та дякуємо Вам за будь-який (позитивний чи негатиний) відгук та коментар.

 

Коментарі до стадіонів Ви можете залишати на будь-якій зручній для Вас мові. Щоб почитати коментарі на інших мовах, Ви можете скористатися функцією «Google Translate» у лівому верхньому кутку сторніки. Цей  додаток дуже легкий у використанні – просто виберіть мову, на якій Ви бажаєте читати наш сайт, та «Google Translate» автоматично все перекладе. Таким чином, Ви зможете отримати переклад сторінки на будь-яку із запропонованих Вам мов.

 

Щоб залишити коментар, слід вибрати меню «стадіони/Stadiums». Після цього виберіть перегляд переліку стадіонів за змаганнями («by competition») чи за країнами («by country»).

 

Після вибору змагання чи країни Вам будуть запропоновані клуби та стадіони. Якщо у стадіону все ще немає окремої сторінки на нашому сайті, будь ласка, зв'яжіться з нами: info@cafefootball.eu. Ми з радістю створимо сторінку та повідомимо Вам одразу, як тільки вона з'явиться на всіх версіях сайту.

 

Внизу сторінки про конкретний стадіон Ви знайдете розділ, присвячений коментарям вболівальників. Все дуже просто. Спочатку Вам слід ввести Ваше ім'я (це може бути псевдонім чи ім'я «анонім», якщо бажаєте), далі матч, який Ви відвідали, Вашу контактну інформацію (за бажанням) та коментар у відведеному віконці. Будьте впевнені, Ваша контактна інформація не з'явиться на сайті CAFE.

 

Ви також можете завантажити будь-які фотографії, зроблені під час матчу, або яку-небудь корисну інформацію про стадіон або про те, як до нього добиратися, використовуючи функцію «Stadium view». Після цього натисніть «browse/прикріпити», виберіть файл та натисніть «upload/завантажити». Ви можете завантажити декілька фотографій.

 

Для безпеки сайту Вам необхідно буде ввести код, який з'явиться внизу сторінки. Цей код доступний як в текстовому, так і в аудіо-форматі – щоб отримати більш детальну інформацію та допомогу з кодом, будь ласка, натисніть тут.

 

Якщо Вам знадобиться допомога в розміщенні Ваших коментарів або в завантаженні фотографій, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті info@cafefootball.eu, по телефону +44 (0)20 8621 2405 або по скайпу: cafe-football.

 

Щоб проглянути приклад, будь ласка, пройдіть за наступним посиланням, і внизу сторінки Ви побачите коментар вболівальника.

 

Ми з нетерпінням чекаємо на Ваші коментарі!