IV Międzynarodowa Konferencja ośrodka CAFE Formularz zgłoszeniowy

IV Międzynarodowa Konferencja ośrodka CAFE odbędzie się przez internet w dniach: 9 grudnia w czwartek oraz 10 grudnia w piątek 2021 roku.

Wydarzenie zgromadzi niepełnosprawnych fanów, kluby i ligi piłkarskie, krajowe stowarzyszenia, organy zarządzające, jak również organizacje na rzecz równości i dostępności oraz innych, kluczowych zainteresowanych podmiotów ze świata piłki i sektora niepełnosprawności.

Tego roku, IV międzynarodowe wydarzenie ośrodka CAFE wyjdzie poza piłkę nożną i Europę z reprezentantami innych sportów z innych regionów.

Oficjalnym językiem Konferencji ośrodka CAFE będzie język angielski, natomiast zapewnione będą tłumaczenia symultaniczne w zależności od potrzeby i dostępności. Międzynarodowy język migowy (ISL), napisy oraz audiodeskrypcja będą również dostarczone w zależności od dostępności.

Prosimy o jak najszybsze wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego na e-mail: [email protected]

Należy pamiętać, że Ośrodek CAFE przewiduje wysokie zapotrzebowanie na miejsca podczas tego dwudniowego wydarzenia. Zalecamy jak najszybsze odsyłanie wniosków rejestracyjnych w celu uniknięcia rozczarowań.

Dokument jest również dostępny w innych formatach na żądanie. W przypadku trudności z wypełnieniem formularza, zapotrzebowania na inny format dokumentu lub jakichkolwiek pytań związanych z IV Międzynarodową Konferencją ośrodka CAFE, prosimy o skontaktowanie się z ośrodkiem CAFE z pomocą następujących danych:

E-mail: [email protected]
Numer telefonu: +44 (0) 203 355 9867

Należy pamiętać, że członek zespołu ośrodka CAFE może skontaktować się z Państwem w celu szczegółowego omówienia wniosku o rejestrację.

Wszystkie pola oznaczone gwiazdką wymagają odpowiedzi

Podaj szczegóły swojej nazwy użytkownika na Instagramie

Wypełniając powyższą sekcję wyrażają Państwo zgodę na gromadzenie danych kontaktowych przez ośrodek CAFE i na kontakt w sprawie Państwa zgłoszenia.

Jeżeli chcieliby Państwo omówić wymogi dotyczące dostępu bardziej szczegółowo, prosimy o kontakt na adres e-mailowy [email protected]

Attendable logo
Opsgility logo