Акції

 

Заплановані заходи в Україні в рамках Тижня дій CAFE 2015

 

Центр доступу до футболу в Європі (CAFE) висловлює величезну подяку низці футбольних клубів і державних органів, які допомагають втілити ідеї Тижня дій CAFE 2015 і організовують різні заходи для його святкування.
 
Ще не пізно взяти участь в акції - за більш детальною інформацією можна звернутися до координатора проектів в Україні Олександра Остапи по e-mail oleksandr@cafefootball.eu.

Акція Центру доступу до футболу в Європі Тиждень дій «Футбол для всіх, доступ для всіх» проводиться при повній підтримці української Прем'єр-ліги. Для проведення Тижня дій  Прем'єр-ліга присвятила два футбольних уїк-енди - 18-19 і 25-26 квітня. Всі матчі, які проходитимуть в ці вихідні, будуть супроводжуватися перед матчевій церемонією, під час якої команди і офіційні представники розгорнуть на поле спеціальний банер CAFE «Футбол для всіх, доступ для всіх».

Під час передматчевої церемонії диктором на стадіоні буде оголошено спеціальне повідомлення на підтримку акції. Всі клуби, що беруть участь в акції, попередньо отримали таке повідомлення і включать його в програмки матчів, а також зроблять новину на своїх сайтах. На великих екранах стадіонів з'явиться відеоролик Тиждень дій CAFE «Футбол для всіх, доступ для всіх».
 

Такі передматчеві церемонії пройдуть на домашніх матчах футбольних клубів «Іллічівець», «Металург» Донецьк, «Зоря», «Олімпік», «Металіст», «Дніпро», «Волинь», «Говерла», «Карпати», «Шахтар», «Ворскла», «Чорноморець», «Металург» Запоріжжя, а брати участь у них будуть всі команди Прем'єр-ліги.
 

Також багато клубів погодилися провести окремі заходи, щоб поширювати ідеї доступності та сприяти діалогу зі своїми вболівальниками з обмеженими можливостями.