Відгуки

 

Якщо Ви хочете залишити свій відгук на нашому сайті, будь ласка, надійшлить його на info@cafefootball.eu

 


Senes Erzik

«Виконавчий комітет УЄФА радий надавати підтримку володарю «Monaco Award» цього року. Проект CAFE підкреслює важливість соціальної інклюзивнсті вболівальників, особливо фанів з обмеженими можливостями. Ми бажаємо Центру доступу до футболу в Європі успіхів у досягненні рівного доступу на європейські стадіони для всіх категорій уболівальників».

Шенез Ерзік (Senes Erzik), перший віце-президент УЄФА та голова комітету «Фейр Плей» та корпоративної соціальної відповідальності.

 

 

Lord David Triesman

«Всі без вийнятку повинні мати можливість насолоджуватися футболом. Моє шанування новій організації CAFE, яка продовжує прекрасну роботу «Level Playing Field» у Великобританії. Завдяки співпраці з «Level Playing Field» ми змогли створити чудові умови для вболівальників з обмеженими можливостями на стадіоні «Уемблі». Я бажаю CAFE успіхів у досягненні рівного доступу на стадіони Європи для всіх уболівальників. Ми, члени Футбольної асоціації, завжди будемо підтримувати наших друзів у «Level Playing Field» та CAFE». 

Лорд Девід Трісман (Lord David Triesman), колишній голова Англійської футбольної асоціації.


 

Gordon Taylor

«Я дуже радий тому, що прекрасна робота «Level Playing Field» буде продовжена в масштабі всієї Європи новою організацією CAFE (Центр доступу до футболу в Європі). Від імені всіх членів Професійної футбольної асоціації хочу побажати CAFE успіхів у роботі з покращення доступу до футболу для вболівальників з обмеженими можливостями, які відносяться до найбільш відданих шанувальників нашої улюбленої гри». 

Гордон Тейлор (Gordon Taylor),  Офіцер Ордену Британської імперії, виконавчий директор Професійної футбольної асоціації.

 

 

Ian Watmore

«Англійська футбольна асоціація (FA) дуже рада співпраці з CAFE, організацією, яка продовжує роботу, розпочату у Великобританії «Level Playing Field». Ми пишаємося тим, що «дім» Футбольної асоціації - національний стадіон «Уемблі» - є максимально адаптованим до потреб вболівальників з обмеженими можливостями. Ми віримо, що футбол має бути доступним для всіх. Від імені Футбольної Асоціації бажаю CAFE успіхів в подальших проектах». 

Іан Уотмор (Ian Watmore), колишній виконавчий директор Англійської футбольної асоціації.

 

 


 

Herman Ouseley

«Створення CAFE - важливий крок вперед для всіх вболівальників з обмеженими можливостями в Європі. Для будь-якого виду спорту дуже важливо, щоб у вболівальників був вільний та гарний доступ до нього незалежно від їхніх фізичних можливостей і обмежень. Наша організація «Kick It Out» буде продовжувати тісну співпрацю з «Level Playing Field» і CAFE в боротьбі за рівні права і доступність футболу для всіх». 

Лорд Герман Оуслі (Lord Herman Ouseley), засновник і голова кампанії з расової рівноправності в футболі «Kick It Out».

 

 

«Ми обидва раді підтримати CAFE (Центр доступу до футболу в Європі) в його важливій роботі з покращення зручностей для вболівальників з обмеженими можливостями. Футбол має бути доступним для всіх. Ми бажаємо успіхів новій благодійній організації».

Гарт Крукс (Garth Crooks) і Пол Елліот (Paul Elliot), посли футболу, члени Британської комісії з прав людини.

 

 

Danny Wallace

«Я дуже радий бути частиною команди CAFE (і «Level Playing Field» у Великобританії). Після того, як 14 років тому у мене діагностували розсіяний склероз, я на собі відчув, наскільки важким може бути доступ на стадіон для людини з обмеженими можливостями. Я твердо вірю, що у вболівальників з обмеженими можливостями мають бути такі ж права, як у всіх інших, і вони повинні сидіти на стадіоні та підтримувати свою команду разом з усіма вболівальниками. У них має бути можливість дивитися ігри в комфортних умовах та в гостинній атмосфері. У нас в CAFE буде багато роботи, і я вже не можу дочекатися, коли ми почнемо».

Денні Уоллес (Danny Wallace), посол CAFE, колишній гравець «Манчестер Юнайтед» і національної збірної Англії.

 


«У людей з обмеженими можливостями є таке ж саме право насолоджуватися своїм улюбленим видом спорту, як у всіх інших. За підтримки УЄФА CAFE буде працювати над тим, щоб вимоги вболівальників з обмеженими можливостями мали такий же пріоритет, як і вимоги інших уболівальників, і щоб це стало принятою нормою у всій Європі». 

Лорд Річард Россер (Lord Richard Rosser), віце-президент «Ryman League» і член правління CAFE.

 


 

David Longmuir

 «Футбольна ліга Шотландії з радістю підтримує прагнення CAFE підвищити рівень обізнаності про інвалідність та покращити зручності та послуги на стадіонах для вболівальників з обмеженими можливостями».

Девід Лонгмюр (David Longmuir), виконавчий директор Футбольної ліги Шотландії.

 

 

Neil Doncaster

«Одним з головних пріоритетів Прем'єр-ліги Шотландії є прагнення забезпечити безпечний доступ на стадіони для максимальної кількості вболівальників, щоб вони могли підтримати улюблену команду. Ми з радістю почнемо співпрацю з Шотландською асоціацією вболівальників з обмеженими можливостями та CAFE, щоб разом досягти цієї мети».

Ніл Донкастер (Neil Doncaster), виконавчий директор Прем'єр-ліги Шотландії.

 

 

John Delaney

«Як тільки Футбольна асоціація Ірландії переїхала на стадіон «Авіва», одним із основних наших пріоритетів було створення клубу вболівальників з обмеженими можливостями. Зараз у нас є цей чудовий «дім», і важливо, щоб він був доступним для всіх і щоб усім вболівальникам надавалися необхідні зручності та послуги в дні матчів. CAFE нам дуже допомагаємо в цьому питанні».

Джон Ділейні (John Delaney), виконавчий директор Футбольної асоціації Ірландії.

 

 

Patrick Nelson

«В рамках нашої співпраці з проектом «Football For All» ми з радістю починаємо роботу з CAFE, щоб допомагати та розвивати перший північноірландський клуб вболівальників з обмеженими можливостями. «Football For All» прагне створити гостинну, безпечну та доступну атмосферу на всіх рівнях гри». 

Патрік Нельсон (Patrick Nelson), виконавчий директор Ірландської футбольної асоціації.

 

 

 

 

«Футбольна ліга Шотландії з радістю підтримує програму CAFE з підвищення рівня обізнаності про інвалідність. CAFE також прагне забезпечити вболівальникам з обмеженими можливостями найбільш комфортні та безпечні умови, щоб вони могли підтримувати улюблену команду на всіх стадіонах країни». 

Стюарт М. Реган (Stewart M. Regan), виконавчий директор Футбольної ліги Шотландії.