22 października 2014 roku przedstawicielka CAFE odwiedziła klub piłkarski Górnik Łęczna. Spotkała się z pracownikami klubu, z niepełnosprawnymi kibicami Górnika Łęczna oraz przedstawicielkami Fundacji Wspierające Dłonie.

Wizyta miała na celu zebranie informacji dotyczących dostępności stadionu dla osób z niepełnosprawnościami, przeszkolenie pracowników klubu i pracowników ochrony oraz spotkanie z niepełnosprawnymi kibicami Górnika Łęczna. Spotkanie było bardzo owocne, cieszymy się na dalszą współpracy między Górnikiem Łęczna a CAFE. Już 31 października w Górniku Łęczna będzie gościć wystawa CAFE. Mamy nadzieję, że grupa kibiców obecnych na spotkaniu rozpocznie dalej działania na drodze do utworzenia KKNu przy Górniku Łęczna.

Dziękujemy bardzo klubowi piłkarskiego za zaangażowanie w ogranizację wizyty oraz wszystkim obecnym na spotkaniu kibicom niepełnosprawnym.Przedstawiciele klubu piłkarskiego otrzymali od CAFE Przewodnik Dobrych Praktyk dla Tworzenia Dostępnych Stadionów i Pozytywnego Doświadczenia Meczowego "Dostęp dla Wszystkich". Pracownicy klubu i przedstawiciele służb ochrony odbyli szkolenie "Świadomość niepełnosprawności". Już niedługo na naszej stronie będą dostępne informacje dotyczące dostępności stadionu Górnika Łęczna dla osób z niepełnosprawnościami. Published 28/10/2014