Tydzień Akcji Pełen Dostęp, Pełen Football na PGE Arena w Gdańsku.

W trakcie niedzielnego meczu Lechii Gdańsk z Jagiellonią Białystok kibice mogli świętować udział w Tygodniu Akcji na stadionie PGE Arena w Gdańsku. Wydarzenie zostało przygotowane wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców Niepełnosprawnych im. Dawida Zapisek, oraz dzięki uprzejmości Klubu Lechia Gdańsk i operatora stadionu PGE Arena.

Obchody Tygodnia Akcji rozpoczęliśmy od wręczenia specjalnej nagrody CAFE dla Pani Sylwii Zapisek za zaangażowanie w działania na rzecz równego i pełnego dostępu do piłki nożnej dla niepełnosprawnych kibiców.

W trakcie świętowania na trybunach stadionu zaprezentowany został banner kampanii Tydzień Akcji, a piłkarz Lechii Gdańsk Christopher Clark Oualembo spotkał się z niepełnosprawnymi kibicami, rozdając klubowe upominki i autografy.

Relacja z wydarzenia z bogatą galerią zdjęć można znaleźć na stronie profilu PGE Arena Gdańsk na Facebooku klikając na link

CAFE pragnie gorąco podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia za pomoc w tworzeniu pozytywnego i radosnego świętowania CAFE Tygodnia Akcji – Pełen Dostęp, Pełen Football oraz pamięci Dawida Zapiska.Published 17/04/2013