25 липня 2013 року відбулася зустріч громадських організацій м. Дніпропетровська та представників футбольного клубу «Дніпро». 

Громадські організації людей з особливими потребами та футбольний клуб «Дніпро», за підтримки Центру доступу до футболу в Європі (CAFE), розробли та ухвалили покроковий план підвищення комфорту та доступності стадіону «Дніпро-Арена» для вболівальників з обмеженими можливостями. Питання були дуже гострі та важливі.

Приємно визнавати, що клубом керують люди, готові піти на непопулярні заходи заради дотримання прав людей з обмеженими можливостями. Це досить незвично, бо вони при цьому не бажають робити ніяких публічних заяв тільки заради піару.

Крім того, на зустрічі були присутніми і представники міської влади, які пообіцяли вирішити питання з доставкою вболівальників на стадіон в ігрові дні.

Слід відзначити, що даній зустрічі передували два тижні попередніх переговорів, які супровожувалися боротьбою аргументів та правових норм. Представникам клубу вручили друкований варіант Конвенції ООН про права інвалідів, а клуб подарував вболівальникам актуальні календарі з футбольною командою.

Отже протягом декількох місяців планується значно покращити умови перебування вболівальників з обмеженими можливостями на стадіоні.

Це грандіозний прецедент, коли бізнес іде назустріч потребам звичайних вболівальників. Пишаюся представниками громадських організацій, своїми колегами та плідною співпрацею з CAFE!Published 26/07/2013