В рамках проекту спадщини УЄФА Євро 2012 CAFE в Україні, координатор проектів Олександр Остапа нещодавно зустрічався з Олегом Голубєвим, виконавчим директором Професійної футбольної ліги (ПФЛ), і Сергієм Сімаком, радником президента Федерації футболу України (ФФУ). 

Олександр та Олег обговорювали, як CAFE та ПФЛ можуть тісно співпрацювати, щоб покращити доступність для футбольних вболівальників з обмеженими можливостями в Україні. 

Олег сказав, що ПФЛ допоможе CAFE просувати ідею «Відкрито для всіх» - практичний довідник УЄФА і CAFE по доступності стадіонів і зручностям в ігрові дні. ПФЛ розмістить «Відкрито для всіх» на офіційному сайті організації. 

Професійна футбольна ліга вже зробила перший крок – розіслала всім футбольним клубам Першої та Другої ліг форму аудиту стадіонів. Це допоможе клубам зробити оцінку доступності їх арен. Вся інформація згодом з'явиться на нашому сайті в розділі «Стадіони». 

ПФЛ також запрошуватиме CAFE в якості учасника на всі загальні збори. Футбольна організація також зацікавлена у сприянні провести у Першій і Другій лігах Тиждень дій CAFE. 

В ході зустрічі з ФФУ, Сергій і Олександр обговорили майбутню діяльність між CAFE та ФФУ. Найближчим часом, CAFE і ФФУ мають підписати меморандум про співпрацю з викладом як ці дві організації можуть працювати разом для того, щоб вболівальники з обмеженими можливостями в доступній середовищі могли б відвідувати ігри улюблених команд. 

Одним з перших кроків у цьому співробітництві може стати запуск парафан-клубу національної української збірної. 

CAFE вдячний за ці зустрічі і вірить в продуктивну роботу з ПФЛ та ФФУ.Published 04/09/2014