24 травня директор з розвитку CAFE у Східній Європі Олена Карпухіна та координатор проектів  CAFE в Україні Олена Живайкіна зустрілись з директором стадіону «Дніпро-Арена» Вікторією Берестовецькою та головою відділу з маркетингу Юрієм Проданом.

На зустрічі обговорювалась соціальна політика ФК «Дніпро» та покращення доступних зручностей та послуг на стадіоні для вболівальників з обмеженими можливостями.

Після участі в Тижні дій CAFE «Футбол для всіх, доступ для всіх» (про який ще нагадує банер біля трибуни для вболівальників на візках) клуб висловив бажання покращити співпрацю з більшою кількістю місцевих громадських організацій для людей з обмеженими можливостями.

На зустрічі також обговорювалась можливість введення аудіо-описового коментаря для слабозорих та сліпих вболівальників на «Дніпро-Арені».

Після цього представники CAFE вручили директору стадіону практичний довідник «Открыто для всех» («Відкрито для всіх»)- документ, спільно розроблений УЄФА та CAFE з доступності стадіонів та зручностям в ігрові дні.

Після зустрічі представники CAFE провели аудит доступності стадіону «Дніпро-Арена».Published 28/05/2013