9 квітня 2014 в прес-холі домашнього стадіону футбольного клубу «Карпати» «Україна» координатор проектів Центру доступу до футболу у Європі Олександр Остапа вручив спеціальну нагороду CAFEпарафан-клубу «Вірні леви».

На важливій для львівських вболівальників з обмеженими можливостями події були присутні керівник парафан-клубу Тарас Концевич, голова громадської організації «Завжди вірні», яка володіє 50% акцій футбольного клубу «Карпати», Тарас Павлів, півзахисник ФК «Карпати» Ярослав Мартинюк і вболівальники з обмеженими можливостями.

«Ми раді, що Центр доступу до футболу у Європі високо оцінив наші старання. Адже в сучасному світі дуже важко навіть пересуватися містом. Відвідувати стадіон, а тим більше їздити на виїзди - це дійсно подвиг для нас», - зазначив глава парафан-клубу «Вірні леви»Тарас Концевич.

Як зазначив Тарас Павлів, клуб дуже високо цінує те, чого домоглися «Вірні леви», які вже протягом 5 років пристрасно підтримують «Карпати». За цей час представники парафан-клубу відвідували всі домашні ігри команди і здійснили 7 виїздів на матчі в інші міста.

«Усі футболісти команди знають наших парафанів. Нам особливо важлива підтримка саме вболівальників з обмеженими можливостями, адже, незважаючи на всі труднощі, вони завжди разом з командою. У будь-яку погоду, при будь-якому рахунку на табло, наші вболівальники з інвалідністю підтримують нас на стадіоні», - сказав Ярослав Мартинюк.

Тепер у планах парафан-клубу підтвердити звання кращого парафан-клубу і в наступному році. Тим більше, що «Карпати» готові розглянути можливість зробити «Вірніх левів» офіційним парафан-клубом клубу.Published 10/04/2014